Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

Üniversiteler Arası Kurul Toplantısı'nda KEYTECH Oylama Cihazları kullanıldı.

 

Keytech-kurumsalhaberler:KEYTECH, " Üniversitesiler Arası Kurul Toplantısı "na, oylama sistemleri ile hizmet verdi. Organizasyon Eskişehir'de gerçekleşti.


     30 Nisan 2012 tarihinde, Eskişehir- Anadolu Üniversitesi'nde gerçekleşen ÖSYM başkanı ve tüm üniversite rektörlerimizin katıldığı " Üniversiteler Arası Kurul Toplantısı " nda oylama sistemleri kullanıldı. Böylelikle, katılımcılar pratik, hızlı veriler alabilen KEYTECH Oylama Sistemleri teknolojisi ile tanışmış oldular.
     300 kişilik katılımın gerçekleştiği toplantıda, gündem konularının oylanması, bir önce ki kurulda alınan kararların oylanması ve Üniversiteler Arası Kurul için başkan seçimi yapıldı.
     Başkanlık için 4(dört) adayın yarıştığı toplantıda, her katılımcı elinde bulunan oylama cihazları ile oy vermek istediği başkan adayına karşılık gelen şıkka tuşlayarak oy hakkını kullandı.
     Katılımcıların oylarını cihazlara tuşlamaları için 1(bir) dakika beklendi. Oylama sonrası salonda, anında ekrana yansıyan yüzdesel sonuçlar ile Üniversiteler Arası Kurul Başkanı oy çokluğu ile seçilmiş oldu.
     Oylama için kağıt, kalemin kullanılmadığı, verilen oyların değerlendirilmesi için saatlerce vakit ayırmaya gerek olmadığı sistem ile, sonuçlar 2-3 saniye gibi kısa bir sürede alınmış oldu.
     Sistemin pratikliği, çabuk ve güvenilir sonuç vermesi katılımcılar tarafından alkış topladı. Organizasyon fotoğrafları için lütfen tıklayınız..

      Bilgi almak için, www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.