Elektronik Oylama Sistemi Avantajları

Keytech Elektronik Oylama Sistemleri Avantajları

Gerek sistemin sağladığı fayda, gerekse KEYTECH olarak hareket noktamız " Verimlilik " tir.
Bu hareket noktamız ile sistemin avantajları sıralayalım.

Bilgiyi Ölçebilirsiniz

Keypad'ler(elektronik oylama cihazları) ile planladığınız seminer, toplantı konferans gibi etkinliklerde, anlattıklarınızın ne kadarının algılandığını ve dinlendiğini ölçebilirsiniz. Katılımcılara keypadleri kullandırarak, sürece dinleyici olmanın dışında aktif olarak katılmalarını sağlarsınız, onların görüşlerini alırsınız. Siz de böylelikle bilgi ölçümlemesi yapabilirsiniz.

Bilgi Değerlendirme

Keypad ile bilgiyi ölçtünüz. Katılımcılardan aldığınız geri dönüşler sayesinde, elinizde istediğiniz doğrultuda bilgiler ve sonuçlar var. Bu sonuçlar ile değerlendirmenizi yapabilir, elde ettiğiniz verilere göre yol haritanızı çizebilirsiniz.

Karşılaştırma

Keypad ile yapılan çalışmalarda elde edilecek bilgileri çeşitli kriterlere göre de karşılaştırıp, görme imkanınız var. Örneğin sorularınıza Yaş- Cinsiyet- Demografik özellikler gibi kıstaslar ekleyerek sonuçları bu özelliklere göre karşılaştırabilirsiniz.

Hedefe Odaklı Çalışmalar

Elde etmek istediğiniz cevaplara göre yol mu almak istiyorsunuz? Örneğin marka algısı ölçmek veya yeni çıkacak bir ürününüzün tasarımını müşterilere sunarak, beğenilerini ölçmek istiyorsunuz. Veya bölgelerinizden gelecek bayi- mağaza müdürlerine yeni ürünlerinizi tanıtıp, onların beğenisine sunacaksınız. Keypadler tam bunun için.Önceden belirlenmiş olan hedefe odaklı sorular ile bunu başarmak mümkün. İş sadece, müşterilerin keypadler ile bu sorulara cevaplarına kalıyor.

Öğrenmede Kalite ve Verimlilik

Kurum içi eğitimler, oryantasyon eğitimleri, work shoplar, eğitim kurumları ve daha niceleri. Eğitimin kaçınılmaz olduğu her alanda, eğitmenler  keypadler ile öğrettiklerinin, eğitime katılan adaylar öğrendiklerinin verimini anında ölçebilecekler. Hem de 2-3 saniye kadar kısa bir zaman içinde. Unutmamak gerekir ki öğrenmede ki başarı oranı bireyde artarsa, sınıfta da artar, sonra bu bütüne ve nihayetinde kuruma yayılır.

Zaman, Bütçe, Emek Tasarrufu

Keypadler sizi verileri elde etmede ki kağıt, kalem yükünden kurtaracaktır. Aynı zamanda emek tasarrufu sağlayacağınız kaçınılmazdır. Tüm veriler teknolojik kullanarak basit, kolay ve hızlı.

Monotonluktan Uzak, Aktif Bir Yaklaşım

Keypadler ile yaptığımız çalışmalarda gördüğümüz, katılımcılara verilen keypadler ile etkinliklere katılımın daha fazla olduğu, ürünün teknoloji eksenli olmasından dolayı katılımcıların ilgisini çektiği yönündedir. Böylece uygulanan işler daha hareketli, canlı ve motivasyon ile yürümektedir.

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
Lookum 360 Reklam ve İletişim Ajansı Keypad Event
 
Türkiye Temsilcisi Sponsorluklarımız
 
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir. Bir Fikrin mi Var? ; Teknoloji Sponsoru