Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde….

 

Keytech-kurumsalhaberler: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Üniversitelerarası Kurul Toplantısı (ÜAK)’nda daha önceki toplantılarda olduğu gibi elektronik oylama sistemi kullanıldı.


25 Kasım 2013 tarihinde, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde gerçekleşen tüm üniversite rektörlerimizin katıldığı " Üniversitelerarası Kurul Toplantısı " nda elektronik oylama sistemleri kullanıldı. Katılımcılar pratik, hızlı veriler alabilen KEYTECH Oylama Sistemleri'ni tekrar kullanmış oldular.

360 kişilik katılımın gerçekleştiği toplantıda, Üniversitelerarası Kurul için başkan seçimi yapıldı.

Başkanlık için on dokuz adayın olduğu toplantıda, her katılımcı elinde bulunan oylama cihazları ile oy vermek istediği başkan adayına ve tercihine karşılık gelen şıkka tuşlayarak oy hakkını kullandı.

Her katılımcının sadece bir oy hakkı bulunduğu oylamada, katılımcılar oylarını kendilerine verilen cihazlara tuşladılar. Oylama için katılımcılara bir dakika zaman verildi. Oylama sonrası salonda, anında ekrana yansıyan yüzdesel sonuçlar ile Üniversiteler Arası Kurul Başkanı oy çokluğu ile seçilmiş oldu.

Oylama için kağıt, kalemin kullanılmadığı, verilen oyların değerlendirilmesi için saatlerce vakit ayırmaya gerek olmadığı sistem ile, sonuçlar 2-3 saniye gibi kısa bir sürede alınmış oldu.

Sistemin pratikliği, çabuk ve güvenilir sonuç vermesi katılımcılar tarafından beğenildi.

Bilgi için www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.