İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynağı, şirketimizin önem verdiği unsurlardandır. Şirketimiz için nitelikli iş gücü yaratmak, var olan iş gücümüzün ise gelişimini sağlamak önem verdiğimiz önceliklerdir. İnsan Kaynağı politikamızda ana referans noktamız " eğitim " dir.

Bu sebeple, firmamızda çalışmak isteyen adaylar 3(üç) aylık bir ön eğitimden geçmektedirler. Bu eğitim sonrasında adaylar 3(üç) aşamalı bir sınava tabi olurlar.

1- Yazılı Sınav (en az %75)
2- Sözlü Mülakat (en az %75)
3- Proje Hazırlama (en az %75)

Birlikte ilerleyeceğimiz adayların, bu 3(üç) sınav sonuç ortalamasının en az %75 olması istenmektedir.
Yazılı sınav; iş dünyasına yönelik " Pazarlama, Marka, İş Planı, Hedef Belirleme, Satış, CRM vb. " konularını içeren bir eğitim programı sonrasında uygulanır.
Sözlü sınav; aday personellerin dil, konuşma, hitap becerilerini ölçmek için yapılır.
Proje Hazırlama; aday personelin aldığı eğitim konularını, gerçek hayatta uygulayabileceğini örnek bir proje ile hazırladığı ve sunduğu bir çalışmadır.
Bu çalışmalar ile birlikte " Yabancı Dil Testi " de uygulanmaktadır. Adayların en az orta seviyede İngilizce bilmeleri tercih nedenidir. İngilizce dışında, adayların sahip olduğu diğer dil(ler) ise seçim aşamasında, bir avantajdır.

İnsan Kaynağı Politikamız doğrultusunda, aday seçerken önem verdiğimiz diğer bir konu ise " Yaratıcılık " dır. Yaratıcılık kriteri, uygulanan sınavlar kadar önemlidir ve aday seçiminde etkisi oldukça yüksek bir kriterdir.

Mevcut iş gücümüzü geliştirmek ve performansını arttırmak amacı ile, ödüller, hedef-hedef başarısı-ödül sistemi de uygulanmaktadır.

Başvuruda bulunmak için, ik@keypadteknoloji.com adresine " Başvuru " konu başlığında, fotoğraflı özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

Saygılarımızla

 

Hizmetler

Kiralama Hizmetleri
Satış Hizmketleri
Proje
Organizasyon

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
Lookum 360 Reklam ve İletişim Ajansı Keypad Event
 
Türkiye Temsilcisi Sponsorluklarımız
 
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir. Bir Fikrin mi Var? ; Teknoloji Sponsoru