Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, Irak-Erbil'de gerçekleştirilen
" The Gas & Oil Year (TGOY) " konferansında.

 

Keytech-kurumsalhaberler: Yurt içinde kiralama, satış, sponsorluk ve diğer pazarlama faaliyetlerini sürdüren KEYTECH İletişim Teknolojileri (Keypadteknoloji), yurt dışı organizasyonlara da hizmet vererek çalışmalarını genişletiyor.


       13-14-15 Kasım 2011 tarihlerinde Irak-Erbil, Sad Abdullah Conventions Hall'da gerçekleştirilen uluslararası " The Gas & Oil Year " konferansında KEYTECH Elektronik Oylama sistemleri kullanıldı.

       Dünyanın önde gelen petrol, petrol türevi ürünler ve gaz üreticileri, firma sahipleri, yöneticiler, üst düzey bürokrat, uluslararası ülke delege ve temsilcilerinin katıldığı organizasyonda, dünyanın pek çok saygın basın kuruluşu da konferansı takip etti.

       Üç gün süren organizasyon boyunca sektörde ki gelişme, trendler, beklenti ve riskler ortaya konuldu, alınacak önlemler tehditler-fırsatlar konferans boyunca masaya yatırıldı. Dünya ülkelerinden 500 yüze yakın katılımcının bulunduğu konferansta, gündem konuları katılımcıların görüşlerine de sunuldu.

       Katılımcılar, konferans boyunca kendilerine verilen KEYTECH Elektronik Oylama cihazları ile ekranda sorulan sorulara cevap verdiler. Anında alınan cevaplar ile konferans daha renkli, eğlenceli ve interaktif geçti. İki-Üç saniye içerisinde alınan veriler konuşma ve katılımcılar arasında tartışıldı.

       Organizasyonun memnuniyeti ve diğer gerçekleştirilecek organizasyonların katılımcı beklentilerinin de KEYTECH oylama cihazları ile ölçüldüğü konferans büyük ilgi gördü.

       Bilgi için www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.        Konferans fotoğrafları için tıklayınız.

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.