Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri ikinci defa, Irak-Erbil'de gerçekleştirilen TGOY- "The Gas & Oil Year" konferansında.

 

Keytech-kurumsal haberler: Yurt dışı organizasyonları ile çalışmalarını sürdüren KEYTECH İletişim, Irak-Erbil'de ki uluslararası kongrede elektronik oylama cihazları ile hizmet verdi.


03-04-05 Aralık 2012 tarihlerinde Irak-Erbil,  Sad Abdullah Conventions Hall'da gerçekleştirilen uluslararası         " The Gas & Oil Year " konferansında KEYTECH Elektronik Oylama sistemleri ikinci defa kullanıldı.

Geçen sene olduğu gibi bu yılda, katılımın yüksek olduğu petrol-gaz-enerji konferansında, dünyanın dört bir yanından gelen çok sayıda üst düzey şirket yöneticisi, iş adamı, hükümetlerin ilgili temsilcileri, bürokratlar ve basın kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu.

Üç gün süren organizasyon boyunca sektörde ki gelişme, trendler, beklenti ve riskler ortaya kondu. Alınacak önlemler, tehditler, fırsatlar konferans boyunca masaya yatırıldı.

Katılımcılar, konferans boyunca kendilerine verilen KEYTECH Elektronik Oylama cihazları ile ekranda sorulan sorulara cevap verdiler. Anında alınan cevaplar ile konferans daha renkli, eğlenceli ve interaktif geçti. Bu yılki çalışmada ise, bir önceki senenin verileri de katılımcılar ile paylaşıldı.
Organizasyonun memnuniyeti ve katılımcı beklentilerinin de KEYTECH oylama cihazları ile ölçüldüğü konferans büyük ilgi gördü.

Bilgi için www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.