Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde... .

Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği                                        

Keytech-kurumsalhaberler: Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilen, hastane çalışanlarına yönelik eğitim toplantısı, İzmit’te Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi


20 Ocak 2014 tarihinde, Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilen eğitim toplantısı, İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapıldı.

İzmit iline bağlı çevre hastanelerde çalışan sağlık personelinin, iş hayatında yaşadığı problemleri masaya yatırmak, hastalar ile yaşanan iletişim problemlerini irdelemek ve bunlara çözüm bulmak amacı ile gerçekleştirilen eğitim Uzman Dr. Esra Yazıcı tarafından yönetildi.

250 kişilik katılımın olduğu İletişim Atölyesi eğitim toplantısında, sağlık çalışanlarına eğitim akışına göre katılımcılara sorular soruldu. Sorulan sorulara verilen cevaplar, elektronik oylama cihazları kullanılarak gerçekleştirildi. Her katılımcı ekranda görülen sorulara, ellerinde bulunan oylama cihazlarını kullanarak görüşlerini iletti. Katılımcılardan anında geri bildirim alıp, sonuçların hemen tartışıldığı toplantı interaktif bir ortamda gerçekleştirilmiş oldu.

Elektronik Oylama Cihazı kullanarak, sonuçlar için kağıt ve kalemin kullanılmaması, verilen oyların değerlendirilmesi için saatlerce vakit ayırmaya gerek olmaması toplantının verimli geçmesine yardımcı oldu.

Sistemin pratikliği, çabuk ve güvenilir sonuç vermesi hastane personeli eğitimci ve üst yönetim tarafından beğenildi.

Eğitim sırasında, anında alınan oylama sonuçlarının ardından, sahneden tiyatro gösterisi de yapıldı.

Organizasyon fotoğrafları için lütfen tıklayınız.

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.