Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, Keypad(Elektronik Oylama Sistemi) ile Türkiye pazarında

 

Keytech-kurumsalhaberler: Eğitimler şimdi daha VERİMLİ ve EĞLENCELİ. Toplantılar  İNTERAKTİF. Bilgiler ise daha kalıcı. Başarıya ulaşmak "NET VERİLER" ile daha kolay.


        Teknoloji ve hızın önem kazandığı günümüzde, Türkiye pazarında satış ve kiralama çalışmalarına başlayan KEYTECH, organizasyonlardan - sınıf içi eğitime,  şirket içi çalışmalardan- çalışan eğitimlerine, araştırmalardan-  konferanslara kadar geniş bir kullanım alanı olan keypad teknolojisini Türkiye'ye getirdi.
        Sistem, katılımcıların keypad cihazlarının tuşlarına basarak soruya verdikleri cevapları 2-3 saniye içinde analiz ediyor, anında yüzdesel ve sayısal olarak grafiksel verilere dönüştürüyor.  Sistem, deşifre kaygısından uzak olup, sonuçları 10(on) saniye içinde Excel'de raporlamaya hazır hale getirmesinin yanında, kullanıcılarına Emek- Bütçe- Zaman faydası sağlamakta. Bu arada sistemin kolay taşınabilmesi ve kablosuz olarak çalışması da ürünü çekici kılıyor. Cihazların kredi kartı büyüklüğünde boyutları ise kullanıcılarına keyif vermekte.
         İngiltere'de PPVOTE firmasının temsilcilik ve distribütörlüğünü alan KEYTECH firması, İngiliz firma ile yazılım konusunda da iş birliği yapıyor.
         Bir hatırlatma yapalım. Keytech ,  LOOKUM ana markası altında bir alt marka olarak faaliyetini yürütüyor.  Firma hakkında bilgi almak için www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile
Eğlence, Eğitim, Organizasyon, Event
»
Futbol

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
Lookum 360 Reklam ve İletişim Ajansı Keypad Event
 
Türkiye Temsilcisi Sponsorluklarımız
 
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir. Bir Fikrin mi Var? ; Teknoloji Sponsoru