Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, Keypadler ile birlikte oynanan KeytechFutbol oyununu müşterilerin hizmetine sunuyor.

 

Keytech-kurumsalhaberler: Organizasyonlar daha EĞLENCELİ. Aktiviteler İNTERAKTİF. BİLGİ önemli ancak yeterli değil, YETENEK de şart. Formanızı GİYİN, soruları BİLİN, PAS'ı verin, GOL'ü atın. TAKIM olmanın ve KAZANMANIN KEYFİNİ yaşayın. Unutmadan!!! Bu oyunda KADIN- ERKEK ayrımı yok.


         Keypad (elektronik oylama cihazları) ile Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başlayan KEYTECH İletişim Teknolojileri, Ekim ayının ortalarına doğru hayata geçireceği KeytechFutbol oyununun hazırlıklarını tamamladı.

      Oyun, keypadler aracılığı ile oynanan bir Event-Aktivite oyunu olma özelliği taşıyor. İsteğe göre 3,4 veya 5'er kişilik 2(iki) takım halinde oynanan oyunda, daha önceden belirlenen sorulara takımda ki oyuncular keypadler aracılığı ile cevap veriyorlar. Verilen cevaplar doğrultusunda, en fazla oranda doğru cevabı veren takımın oyuncusu takım arkadaşına pas atma şansını elde ediyor. Ortalama 3(üç)'er kişilik oynanan bir oyunda 3(üç) veya 4(dört) soruya doğru cevap verdiğinizde, rakibin filelerini havalandırıp skor hanenize 1(bir) puan eklemeniz mümkün.

     KeytechFutbol konseptinde, keypad kullanımından, soru hazırlamaya, futbol sahası oluşturmaktan, oyunu yönetecek hakem-sunucuya kadar pek çok detay, firma tarafından da organize edilip, uygulanabiliyor.

      Futbol sahası 10x14(m), 12x16(m) ve 14x18(m) ebatlarında 3(üç) ayrı ölçüde oluşturulabiliyor. Bu ölçüler, oyuncu sayısına göre değişiklik gösteriyor.

      Oyun,  toplu katılımın olduğu eğitim, organizasyon, toplantı, eğlence, festival gibi çeşitli faaliyetlerde ekip ve takım olabilme becerilerini, ekip başarısı, paylaşım, ortak bir amaca kilitlenme, bilgiyi ölçmek ve yetenek gibi pek çok özelliğin bir arada kullanılmasını sağlamasının yanında, eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek için bire bir.

     Oyun hakkında bilgi almak için, www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.