Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, Tiyatro Salonu’nda….

 

Keytech-kurumsalhaberler: Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilen, hastane çalışanlarına yönelik toplantı, İzmit’te özel bir tiyatroda gerçekleştirildi.


04 Aralık 2013 tarihinde, İzmit’te Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilen eğitim toplantısında elektronik oylama sistemi kullanıldı.

İzmit iline bağlı çevre hastanelerde çalışan sağlık personelinin, iş hayatında yaşadığı problemleri masaya yatırmak, hastalar ile yaşanan iletişim problemlerini irdelemek ve bunlara çözüm bulmak amacı ile gerçekleştirilen toplantı Uzman Psikolog tarafından yönetildi.

İlk örnek çalışma için Gölcük Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarının katıldığı toplantıda, eğitim akışına göre katılımcılara sorular soruldu. Sorulan sorulara verilen cevaplar elektronik oylama cihazları kullanılarak gerçekleştirildi.

200 kişilik katılımın gerçekleştiği toplantıda, her katılımcı ekranda görülen sorulara, ellerinde bulunan oylama cihazlarını kullanarak görüşlerini iletti.

Katılımcılardan anında geri bildirim alıp, sonuçların hemen tartışıldığı toplantı interaktif bir ortamda gerçekleştirilmiş oldu.

Elektronik Oylama Cihazı kullanarak, sonuçlar için kağıt ve kalemin kullanılmaması, verilen oyların değerlendirilmesi için saatlerce vakit ayırmaya gerek olmaması toplantının verimli geçmesine yardımcı oldu.

Sistemin pratikliği, çabuk ve güvenilir sonuç vermesi hastane personeli eğitimci ve üst yönetim tarafından beğenildi.

Bilgi için www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Organizasyon fotoğrafları için tıklayınız.

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.