Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

 

KEYTECH İletişim Teknolojileri, Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde…

 

Keytech-kurumsalhaberler: Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilen, hastane çalışanlarına yönelik “ İletişim Atölyesi ” eğitim toplantısının, dördüncüsü Tütünçiftlik Kültür Merkezi-Körfez’de gerçekleştirildi.


17 Şubat 2014 tarihinde, Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından  gerçekleştirilen İletişim Atölyesi eğitim organizasyonun dördüncüsü Tütünçiftlik Kültür Merkezi-Körfez’de yapıldı.

Körfez’e bağlı çevre hastanelerde çalışan sağlık personelinin, iş hayatında yaşadığı problemleri, hastalar ile yaşanan iletişim problemlerini irdelemek ve bunlara çözüm bulmak amacı ile gerçekleştirilen eğitim Uzman Dr. Esra Yazıcı tarafından yönetildi.

150 kişilik katılımın olduğu İletişim Atölyesi eğitim toplantısında, sağlık çalışanlarına eğitim akışına göre katılımcılara sorular soruldu. Sorulan sorulara verilen cevaplar, elektronik oylama cihazları kullanılarak gerçekleştirildi. Her katılımcı ekranda görülen sorulara, ellerinde bulunan oylama cihazlarını kullanarak görüşlerini iletti. Katılımcılardan anında geri bildirim alıp, sonuçların hemen tartışıldığı toplantı interaktif bir ortamda gerçekleştirilmiş oldu.

Elektronik Oylama Cihazı kullanarak, sonuçlar için kağıt ve kalemin kullanılmaması, verilen oyların değerlendirilmesi için saatlerce vakit ayırmaya gerek olmaması toplantının verimli geçmesine yardımcı oldu.

Sistemin pratikliği, çabuk ve güvenilir sonuç vermesi hastane personeli eğitimci ve üst yönetim tarafından beğenildi.

Eğitim sırasında, anında alınan oylama sonuçlarının ardından, sahneden tiyatro gösterisi de yapıldı.

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.