Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, MS Hastalığı Toplantısı’nda….

 

Keytech-kurumsalhaberler: İstanbul-Lares Park Otel’de gerçekleştirilen MS Hastalığı konulu toplantıda elektronik oylama sistemi kullanıldı.


11 Ocak 2014 tarihinde, İstanbul Lares Park Otel’de gerçekleştirilen toplantıda, MS hastalığı masaya yatırıldı. Toplantının, interaktif geçmesi adına elektronik oylama sistemi kullanıldı.

50 kişiye yakın bir katılım gerçekleştiği MS Hastalığı konulu toplantıda, katılımcı profili akademik düzeydeydi. Üniversitelerin beyin cerrahisi bölümünden değerli hocaların katıldığı toplantıda katılımcılar, kendilerine yöneltilen sorulara, ellerinde bulunan oylama cihazlarını kullanarak cevap verdiler.

Toplantı sırasında, cevapların anlık olarak alınması ile birlikte hocalar tarafından ortaya konan geri dönüşler, toplantıda heyecanlı ve verimli bir tartışma ortamı yarattı. 

Elektronik Oylama Sistemi’nin kullanılması ile verilen oyların değerlendirilmesi için saatlerce vakit ayırmaya gerek olmaması, sonuçların anında ekranda görülmesi ve daha sonra hazırlanan raporlar, toplantının akışına farklı bir hava kattı.

Sistemin pratikliği, çabuk ve güvenilir sonuç vermesi katılımcılar tarafından beğenildi.

Organizasyon fotoğrafları için tıklayınız.

KEYTECH

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.