Kurumsal Oyunlar

Kurumsal Oyunlar

TAKIM OYUNLARI

Ritimi Yakala:

Ekip oyunu olan "Ritimi Yakala" da, ekipler ayaklarını bir kayak üzerinde aynı anda hareket ettirmeye amaçlarlar.Koordinasyon, iletişim, eş zamanlı hareket ile kazanan siz olun.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Yuvarlanan Silindir:

4'er kişilik iki ekip halinde oynanır.İki takım oyuncusu ellerindeki sopalarla üstünde bulundukları bidonların sürat ve yönünü ayarlar. Diğer ekip üyeleri ise boşa çıkan bidonları öne taşıyarak geminin ilerlemesini sağlar.Uyum, ekip ruhu, hız kazanmak için en önemli faktörler olacak.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Düşe Kalka:

Oyun, takım ve/veya bireysel olarak oynanabilir.Yarışmacılar giydikleri çuval/pantolonun içinde hareket halinde, belirlenen alan içinde yere konulan cisimleri toplamaya çalışırlar.Yetenek en büyük avantajınız olacak.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda:

3 veya 4 kişilik ekipler halinde oynanan oyunda, belirli bir kemerin içinde ki ekipler rotayı takip ederek, yarışmayı tamamlamaya çalışırlar.Kazanmak için ekibin uyumu, birlikte hareketi, iletişimi rakibinize göre en büyük avantajınız olacak.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Kulağına Söyle (İletişim Oyunu):

Yüksek sesle müzik çalarken, yanınızda ki ekip arkadaşınızın kulağına bir ifade aktarmanız istenirse ne olur acaba ? Ve en önemlisi aktarılan ifadelerin doğruluğu. Kolay gibi görünüyor değil mi? O zaman eğlenceye hazır olun.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Hadi Anlat Bakalım (İletişim Oyunu):

Bir ekranda beliren cismi (yarışmacılar cismi görmüyorlar), takımına en kısa sürede anlatabilenin kazanacağı bir oyun. Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Şarkılar ve Sen (İletişim Oyunu):

Ekibe sırayla birer kelime verilir ve içinde bu kelimenin geçtiği en fazla sayıda şarkıyı bulmaları, ardından söylemeleri istenir. Belirli bir süre içinde en fazla şarkı bulan ekip kazanır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Bilgini Ölç (İletişim Oyunu):

Takımlar yarışmaya masalarından katılır. Sunucu farklı konulardan seçilmiş ilginç soruları sorar. Takımlar belirli bir süre içinde doğru cevabı vermeye çalışır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Yap Maketi:

Amaç, tüm katılımcıların tam bir ekip ruhu içerisinde bir maketi, belli bir süre içerisinde yapmasıdır. Dikkat edilmesi gereken nokta, bu maketin tamamlandıktan sonra işlevini yerine getirebiliyor olmasıdır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız. Not: Tüm oyunlar için MC (sunucu) kişi kullanılması tavsiye edilmektedir.

BECERİ OYUNLARI

3 Sıralı Yapışkan Top:

Yapışkanlı toplarla atış yaparak yatay, dikey veya çapraz doğrultuda kendinize ait üç topunuzu sıralayıp yarışmayı kazanıyorsunuz.En önemli kriteriniz ise süre. Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Devir Kazan:

Belli bir uzaklıktaki (2-5 metre uzaklıktaki) dizili kutulara topların isabet etmesi için çabalayıp, oyunu kazanmaya çalışacaksınız.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Çubuk Çek:

2 ile 4 yarışmacı ile oynanan oyunda, amaç her oyuncunun sırayla bir çubuk çekerek kendi bölgesine en az sayıda topun düşmesini sağlamaktır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Dev Kule:

Ahşap bloklardan oluşan 2 metreye yakın kuleden, sırası ile tahta parçalar çıkarılır.Kulenin dengesi bozup yıkılmasına neden olan yarışmacı oyunun mağlubu olur.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Dart/ Hedef Tahtası:

Yarışmacı kendisine verilen oklar ile, hedef tahtasını en iyi sayılarla isabet ettirmeye çalışmaktadır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Pisa Kulesi:

Eğlenceli bir denge oyunu.Ahşap ağırlıkların tamamını, kuleyi devirmeden katlara yerleştirmeyi hedef alır. 2-3 kişi ile oynanabilir.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Basket Kavanoz:

Standın üstüne dizilmiş olan kavanozlara belli bir mesafeden pinpon topları atılarak kavanozların içerisine sokulmaya çalışılacaktır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Amiral Battı:

2 Adet ayaklı pano, 5’er adet gemi ve isabet eden atışlar için kazanılan puanlar.Küçük, büyük herkesin sevdiği oyunu keyifle oynayacaksınız.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Langırt/Futbol Masası:

Masa Langırt'ında futbolun keyfine varın.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Kuyruk Takma:

Bu oyunda, sevimli eşeğimizin kuyruğuna yeniden kavuşmasını sağlayacaksınız. Oyunun kuralı gereği gözleriniz kapalı olarak ve sadece çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın yönlendirmeleri ile hareket edeceksiniz.Kolay olacak mı sizce? Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Halkalar:

Bir konsolun üzerine yerleştirilmiş çubukların üzerine belli bir uzaklıktan tahta halkaların, geçirilmesi amaçlanır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Not: Tüm oyunlar için MC (sunucu) kişi kullanılması tavsiye edilmektedir.

ELEKTRONİK OYUNLAR

Karaoke:

Yerli&yabancı parçaları karaoke operatörü ile seslendirin, hem yarışın hem eğlenin.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Basket:

Basketleri atın, puanları toplayın.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.


Play Station:

En zevkli, en eğlenceli oyunlar bu sistemde.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen              danışınız.

Elektronik Dart:

Plastik uçlu okları ile, elektronik dart oyunuyla el ve koordinasyon becerinizi gösterin. Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

X-Box:

Aktivitelerin en eğlenceli uygulamalarındandır.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.


Wii:

Wii paketleri ile tenis, golf, bowling, boks gibi oyunlar oynayarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.Oyunun      zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.
Not: Tüm oyunlar için MC (sunucu) kişi kullanılması tavsiye edilmektedir.

TEKNOLOJİK OYUNLAR-SANAL OYUNLAR

Uçuş Oyunu:

Katılımcıların, bir dağ zirvesinden koşarak atladığı ve süzülerek aşağıya indiği teknoloji tabanlı oyundur.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Denge:

Katılımcıların, dengelerini ayarlamaya çalıştığı sanal gerçeklik oyunudur.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Lunapark Treni:

Lunaparkta ki treni, sanal ortama taşıyoruz.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

Duvarlar:

Üzerinize gelen boşluklara kendinizi ayarlayın. İçinden geçin. Hadi bakalım kolay gelsin.Oyunun zaman uygunluğu ve program için lütfen danışınız.

 

 

 

Kurumsal Oyunlar

Takım Oyunları
Beceri Oyunları
Elektronik Oyunlar
Teknolojik Oyunlar
Sanal Oyunlar