Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH oylama cihazları şirket eğitimlerinde.

Renault                                        

Keytech-kurumsalhaberler:Renault CliO Ticari Eğitim'de KEYTECH oylama cihazları kullanıldı. Eğitim İstanbul'da beş yıldızlı otelde yapıldı.


 03 Ekim 2012 tarihinde başlayan ve 13 Ekim tarihinde son bulan Renault Clio Eğitim'inde KEYTECH Oylama Cihazları kullanıldı.

On gün süren ve yeni Renault Clio modelinin, Renault çalışanlarına tanıtıldığı ve teknik eğitim verildiği eğitim organizasyonunda, Türkiye'nin dört bir yanından gelen Renault çalışanlarının aldığı eğitimleri değerlendirmek amacı ile "Quiz"  yapıldı.

Eğitime gelen katılımcılara, ayrı ayrı dağıtılan oylama cihazları ile ekrana gelen sorulara cevaplar verilmesi istendi. Her soru için eğitim alanlara, soruları cevaplamaları için zaman  verildi ve toplu alınan sonuçlar 2-3 saniye içinde ekrana yansıtıldı.

Sorulara verilen cevapların anında görülmesi, grup başarı ortalamasının da toplantının sonunda ekrana yansıtılması, eğitime katılan grupların ve yöneticilerin beğenisini kazandı. Katılımcılar, eğitmenler, yöneticilerin anında gördüğü sonuçlar ile eğitim zevkli, interaktif ve öğretici yönü ile dikkat çekmiş oldu.

Aynı zamanda kısa bir memnuniyet anketinin de yapıldığı çalışmada, KEYTECH oylama cihazlarının veri kalitesi ve personelimizin gösterdiği çalışma, firma tarafından beğeni ile karşılandı.

Organizasyon fotoğrafları için lütfen tıklayınız.

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.