Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

KEYTECH İletişim Teknolojileri, Keypadler (Elektronik Oylama Sistemi) ile " sektörlere özel " ürün çalışmalarına başladı.

 

Keytech-kurumsalhaberler: Aktiviteler şimdi daha EĞLENCELİ. Tanıtımlar ise İNTERAKTİF. Bilgi ve Eğlence bir arada. ÖĞRENME KALİTESİ daha yüksek. EKİP OLMAK ise kaçınılmaz. Amaç, HEDEF ODAKLI üretim.


        Kısa bir süre önce, Keypad (elektronik oylama cihazları) ile Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başlayan KEYTECH İletişim Teknolojileri, Eylül ayı itibari ile sektörlere özel ürünler geliştirmeye başladı.

       Eylül ayı ortalarına doğru hazırlıkları tamamlanacak ilk ürün konsepti Tekstil sektörüne yönelik.        Tekstil sektöründe, defile organizasyonları veya toplu katılımın olduğu bir aktivite içinde , sergilenen kolleksiyonlar hakkında beğenileri öğrenmek mümkün olacak. Katılımcılar ve firma yetkilileri hazırlanan koleksiyonlar için beğenilerini keypadler ile tuşlayıp, istenirse sonuçları anında görebilecekler.

       KEYTECHTekstil adı altında geliştirilen konsept içinde, hedef müşterilerin beğeni ve zevklerinden alınacak veriler doğrultusunda üretim yapmak, böylelikle hedefe yönelik üretim ilkesi benimseniyor.

       Bilgi için www.keypadteknoloji.com veya www.lookum.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile
Eğlence, Eğitim, Organizasyon, Event
»
Futbol

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
Lookum 360 Reklam ve İletişim Ajansı Keypad Event
 
Türkiye Temsilcisi Sponsorluklarımız
 
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir. Bir Fikrin mi Var? ; Teknoloji Sponsoru