Basın Odası

Keytech Basın Odası

KEYTECH İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
www.keypadteknoloji.com

Işıl ŞERMET
Halkla İlişkiler Müdürü
isermet@keypadteknoloji.com

        

Üniversitelerarası Kurul'da oylamalar, KEYTECH İletişim Teknolojileri'nden.

                               

Keytech-kurumsalhaberler: Üniversitelerarası Kurul Toplantısı'nda KEYTECH oylama cihazları kullanıldı. Toplantı Yıldız Teknik Üniversitesi'nde gerçekleşti.


 15 Ekim 2012 tarihinde, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde gerçekleşen tüm üniversite rektörlerimizin katıldığı " Üniversitelerarası Kurul Toplantısı " nda oylama sistemleri kullanıldı. Katılımcılar pratik, hızlı veriler alabilen KEYTECH Oylama Sistemleri'ni tekrar kullanmış oldular.

350 kişilik katılımın gerçekleştiği toplantıda, gündem konularının ve bir önceki kurulda alınan kararların oylanması ve Üniversitelerarası Kurul için başkan seçimi yapıldı.

Her katılımcı elinde bulunan oylama cihazları ile oy vermek istediği başkan adayına ve tercihine karşılık gelen şıkka tuşlayarak oy hakkını kullandı.

Katılımcıların oylarını cihazlara tuşlamaları için 20 saniye beklendi. Oylama sonrası salonda, anında ekrana yansıyan yüzdesel sonuçlar ile Üniversiteler Arası Kurul Başkanı oy çokluğu ile seçilmiş oldu. Aynı sistem ile, Üniversitelerarası Kurul Toplantısı'nda gündeme alması gereken konularda sırası ile oylandı.

Oylama için kağıt, kalemin kullanılmadığı, verilen oyların değerlendirilmesi için saatlerce vakit ayırmaya gerek olmadığı sistem ile, sonuçlar 2-3 saniye gibi kısa bir sürede alınmış oldu.
Sistemin pratikliği, çabuk ve güvenilir sonuç vermesi katılımcılar tarafından beğenildi.

Organizasyon fotoğrafları için lütfen tıklayınız.

 

Sektörel Ürünler

Tekstil
»
Defile

 

MARKALARIMIZ
LOOKUM Teknoloji , Danışmanlık ve İletişim İş Planı Uzmanı
 
Türkiye Temsilcisi  
Lookum, PPVOTE Türkiye Temsilcisidir.